AKRAPOVIC - HEADER SS Z900RS - 18120309
882,09incl. BTW
882,09incl. BTW

882,09incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Ontwerp/Configuratie | 4-in-één Systeem |
| Gewicht Imperiaal | 7,1 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 3,23 kg |
| Gewicht | 3,23 kg (7,1 lb) |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Uitlaatspruitstuk |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Straat |
