AKRAPOVIC - HEADER TI BMW S1000RR 19 - 18120401
2.121,13incl. BTW
2.121,13incl. BTW

2.121,13incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Kopbuis |
| Materiaal | Titaan |
| Gewicht | 2,23 kg (4,9 lb) |
|---|---|
| Gewichtsmaatstaf | 2,23 kg |
| Gewicht Imperiaal | 4,9 lb |
| Ontwerp/Configuratie | 4-in-één Systeem |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
