AKRAPOVIC - HEADPIPES SS CRF1000L - 18120300
813,12incl. BTW
813,12incl. BTW

813,12incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Ontwerp/Configuratie | 2-in-1 Systeem |
| Gewicht Imperiaal | 5,1 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 2,32 kg |
| Gewicht | 2,32 kg (5,1 lb) |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Uitlaatspruitstuk |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
