AKRAPOVIC - HEADPIPES SS GSX-R 1000 17 - 18120305
1.299,54incl. BTW
1.299,54incl. BTW

1.299,54incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Ontwerp/Configuratie | 4-in-één Systeem |
| Gewicht Imperiaal | 9,04 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 4,10 kg |
| Gewicht | 4,10 kg (9,04 lb) |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Uitlaatspruitstuk |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Straat |
