AKRAPOVIC - HEADPIPES TI CBR1000RR - 18120482
2.250,60incl. BTW
2.250,60incl. BTW

2.250,60incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Ontwerp/Configuratie | 4-in-één Systeem |
| Gewicht Imperiaal | 5,8 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 2,64 kg |
| Gewicht | 2,64 kg (5,8 lb) |
|---|---|
| Materiaal | Titaan |
| Productnaam | Uitlaatspruitstuk |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Straat |
