AKRAPOVIC - HEADPIPES TI MULTISTRADA - 18120252
1.439,15incl. BTW
1.439,15incl. BTW

1.439,15incl. BTW
| Type | Verzamelaar , Hoofdpijp |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Ontwerp/Configuratie | 2-in-1 Systeem |
| Gewicht Imperiaal | 3,3 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,50 kg |
| Gewicht | 1,50 kg (3,3 lb) |
| Model | Akrapovic Reserveonderdeel |
|---|---|
| Materiaal | Titaan |
| Productnaam | Uitlaatspruitstuk |
| Kleur/Afwerking | Titaan |
| Stuks | Set |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Rijstijl | Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
