AKRAPOVIC - HEADPIPES TI R1200GS - 18120221
1.178,54incl. BTW
1.178,54incl. BTW

1.178,54incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Ontwerp/Configuratie | 2-in-1 Systeem |
| Gewicht Imperiaal | 4 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,82 kg |
| Gewicht | 1,82 kg (4 lb) |
|---|---|
| Materiaal | Titaan |
| Productnaam | Uitlaatspruitstuk |
| Stuks | Elk |
| Rijstijl | Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
