AKRAPOVIC - LINK PIPE TI LO RNINET SC - 18120292
258,94incl. BTW
258,94incl. BTW

258,94incl. BTW
| Type | Laag |
|---|---|
| Gewichtsreductiemetriek | 5,5 kg |
| Gewichtsreductie | 5,5 kg (12,12 pond) |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Materiaal | Titaan |
|---|---|
| Productnaam | Linkpijp |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Gewichtsreductie Imperial | 12,12 lb |
