AKRAPOVIC - LINK PIPE TI MONSTER 1200 - 18120228
222,64incl. BTW
222,64incl. BTW

222,64incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Linkpijp |
| Materiaal | Titaan |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
|---|---|
| Rijstijl | Straat |
| Gewichtsreductie | 3,9 kg (8,59 lb) |
| Gewichtsreductiemetriek | 3,9 kg |
| Gewichtsreductie Imperial | 8,59 lb |
