AKRAPOVIC - LINK PIPE TI MT-10 - 18120557
890,39incl. BTW
890,39incl. BTW

890,39incl. BTW
| Type | Verzamelaar |
|---|---|
| Gewichtsreductiemetriek | 7,3 kg |
| Gewichtsreductie | 7,3 kg (16,09 lb) |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Materiaal | Titaan |
|---|---|
| Productnaam | Linkpijp |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Gewichtsreductie Imperial | 16,09 lb |
