AKRAPOVIC - LINKPIPE RSV4 TRACK DAY - 18120547
408,98incl. BTW
408,98incl. BTW

408,98incl. BTW
| Merk | AKRAPOVIC |
|---|---|
| Gewichtsreductiemetriek | 3,0 kg |
| Gewichtsreductie | 3,0 kg (6,61 lb) |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Materiaal | Titaan |
|---|---|
| Productnaam | Linkpijp |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Racen |
| Gewichtsreductie Imperial | 6,61 lb |
