AKRAPOVIC - MUFFLER CF CB500F/R/X - 18112604
741,73incl. BTW
741,73incl. BTW

741,73incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 4,2 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,91 kg |
| Gewicht | 1,91 kg (4,2 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rechte Demper |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
