AKRAPOVIC - MUFFLER CF CF ZX10R 16-18 - 18113064
1.145,87incl. BTW
1.145,87incl. BTW

1.145,87incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 2,9 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,32 kg |
| Gewicht | 1,32 kg (2,9 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rechte Demper |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
