AKRAPOVIC - MUFFLER CF F900R/XR - 18114056
1.251,14incl. BTW
1.251,14incl. BTW

1.251,14incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Titanium |
| Gewicht Imperiaal | 9 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 4,08 kg |
| Gewicht | 4,08 kg (9 lb) |
|---|---|
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
