AKRAPOVIC - MUFFLER CF GSX-S750 17 - 18113408
928,07incl. BTW
928,07incl. BTW

928,07incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Gewichtsreductiemetriek | 2,05 kg |
| Gewichtsreductie | 2,05 kg (4,5 lb) |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 5,7 lb |
|---|---|
| Gewichtsmaatstaf | 2,59 kg |
| Gewicht | 2,59 kg (5,7 lb) |
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rechte Demper |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Gewichtsreductie Imperial | 4,5 lb |
