AKRAPOVIC - MUFFLER CF RSV4/TUONO 17 - 18113374
1.155,55incl. BTW
1.155,55incl. BTW

1.155,55incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Gewichtsreductiemetriek | 1,27 kg |
| Gewichtsreductie | 1,27 kg (2,8 lb) |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 5,1 lb |
|---|---|
| Gewichtsmaatstaf | 2,32 kg |
| Gewicht | 2,32 kg (5,1 lb) |
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rechte Demper |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Gewichtsreductie Imperial | 2,8 lb |
