AKRAPOVIC - MUFFLER CF STREET TRIPLE - 18113992
911,13incl. BTW
911,13incl. BTW

911,13incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkap Kleur/Afwerking | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 5,7 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 2,59 kg |
| Gewicht | 2,59 kg (5,7 lb) |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofvezel |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
