AKRAPOVIC - MUFFLER CF VERSYS 1000 17 - 18113306
816,75incl. BTW
816,75incl. BTW

816,75incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
| Rijstijl | Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 4,05 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,84 kg |
| Gewicht | 1,84 kg (4,05 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rechte Demper |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
