AKRAPOVIC - MUFFLER CF Z1000SX - 18112309
1.592,36incl. BTW
1.592,36incl. BTW

1.592,36incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
| Rijstijl | Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Eindkap Kleur/Afwerking | Zwart |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 7,3 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 3,32 kg |
| Gewicht | 3,32 kg (7,3 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Montagepositie | Links |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Set |
| Stijl | Dubbele Uitlaatdempers |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
