AKRAPOVIC - MUFFLER CF/CF GSX-R1000 17 - 18113406
1.053,91incl. BTW
1.053,91incl. BTW

1.053,91incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Gewichtsreductiemetriek | 1,36 kg |
| Gewichtsreductie | 1,36 kg (3 lb) |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 4,2 lb |
|---|---|
| Gewichtsmaatstaf | 1,91 kg |
| Gewicht | 1,91 kg (4,2 lb) |
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rechte Demper |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Gewichtsreductie Imperial | 3 lb |
