AKRAPOVIC - MUFFLER CF/CF GSXR6/7 - 18112383
969,21incl. BTW
969,21incl. BTW

969,21incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 3,3 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,50 kg |
| Gewicht | 1,50 kg (3,3 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Ovaal |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
