AKRAPOVIC - MUFFLER CF/CF NC700X 2016 - 18113156
902,66incl. BTW
902,66incl. BTW

902,66incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 5.3 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 2,41 kg |
| Gewicht | 2,41 kg (5,3 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rechte Demper |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
