AKRAPOVIC - MUFFLER MEG GSXR6/7 2011 - 18112393
471,90incl. BTW
471,90incl. BTW

471,90incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Gewicht Imperiaal | 11 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 0,50 kg |
| Gewicht | 0,50 kg (1,1 lb) |
| Model | Slip-On Lijn |
|---|---|
| Materiaal | Titaan |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Megafon |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
