AKRAPOVIC - MUFFLER MEGAPHONE YZFR-6 - 18110973
367,84incl. BTW
367,84incl. BTW

367,84incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Gewicht Imperiaal | 0,9 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 0,41 kg |
| Gewicht | 0,41 kg (0,9 lb) |
| Model | Slip-On Lijn |
|---|---|
| Materiaal | Titaan |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Megafon |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
