AKRAPOVIC - MUFFLER SLIP-ON TITANIUM NINJA - 18114687
742,94incl. BTW
742,94incl. BTW

742,94incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Eindkap Kleur/Afwerking | Zwart |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 6,25 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 2,8 kg |
|---|---|
| Gewicht | 2,8 kg (6,25 lb) |
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
