AKRAPOVIC - MUFFLER SS YZFR3 - 18112843
395,67incl. BTW
395,67incl. BTW

395,67incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Roestvrij staal |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Roestvrij staal |
| Gewicht Imperiaal | 2 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 0,91 kg |
| Gewicht | 0,91 kg (2 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rond |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Conisch |
