AKRAPOVIC - MUFFLER TI CRF1100L / ADVSPORT - 18114019
1.715,78incl. BTW
1.715,78incl. BTW

1.715,78incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 9,3 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 4,23 kg |
| Gewicht | 4,23 kg (9,3 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
