AKRAPOVIC - MUFFLER TI GSX-R1000 17 - 18113405
891,77incl. BTW
891,77incl. BTW

891,77incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Gewichtsreductiemetriek | 2,32 kg |
| Gewichtsreductie | 2,32 kg (5,1 lb) |
| Eindkapstijl | Conisch |
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Model | Slip-On Lijn |
|---|---|
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Basiskleur | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Rond |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Gewichtsreductie Imperial | 5,1 lb |
