AKRAPOVIC - MUFFLER TI R1200GS 04-09 - 18112596
1.010,35incl. BTW
1.010,35incl. BTW

1.010,35incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Gewichtsreductiemetriek | 4,1 kg |
| Gewichtsreductie | 4,1 kg (9 lb) |
| Rijstijl | Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Gewicht Imperiaal | 5.3 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 2,41 kg |
| Gewicht | 2,41 kg (5,3 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Materiaal | Titaan |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Gewichtsreductie Imperial | 9 lb |
