AKRAPOVIC - MUFFLER TI S1000XR - 18112895
1.448,37incl. BTW
1.448,37incl. BTW

1.448,37incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Eindkap Kleur/Afwerking | Zwart |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Uitlaatemateriaal | Zwart roestvrij staal |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
| Gewichtsreductie | 1,41 kg (3,1 lb) |
| Warmteschildmateriaal | Carbonvezel |
| Gewichtsreductiemetriek | 1,4 kg |
| Uitlaatdemper Kleur/Afwerking | Zwart |
| Gewicht Imperiaal | 6,2 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 2,82 kg |
|---|---|
| Merk | AKRAPOVIC |
| Stuks | Kit |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Materiaal | Titaan |
| Montagepositie | Rechts |
| Model | Slip-On Lijn |
| Gewicht | 2,82 kg (6,2 lb) |
| Gewichtsreductie Imperial | 3,1 lb |
