AKRAPOVIC - MUFFLER TI TIGER 800/XC - 18112489
1.151,92incl. BTW
1.151,92incl. BTW

1.151,92incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
| Rijstijl | Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 6,4 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 2,91 kg |
| Gewicht | 2,91 kg (6,4 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Ovaal |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
