AKRAPOVIC - MUFFLER TI VERSYS-X 300 - 18113337
709,06incl. BTW
709,06incl. BTW

709,06incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
| Rijstijl | Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 4,3 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,95 kg |
| Gewicht | 1,95 kg (4,3 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Driehoek |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
