AKRAPOVIC - MUFFLER TI YAM MT-10 - 18113188
1.022,45incl. BTW
1.022,45incl. BTW

1.022,45incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Titanium |
| Gewicht Imperiaal | 3,5 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,59 kg |
| Gewicht | 1,59 kg (3,5 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Driehoek |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
