AKRAPOVIC - MUFFLER TI/CF CBR1000RR - 18114016
1.099,89incl. BTW
1.099,89incl. BTW

1.099,89incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Titanium |
| Gewicht Imperiaal | 3,7 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,68 kg |
|---|---|
| Gewicht | 1,68 kg (3,7 lb) |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
