AKRAPOVIC - MUFFLER TI/CF GSX-S1000 17 - 18113393
989,78incl. BTW
989,78incl. BTW

989,78incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Gewichtsreductiemetriek | 1,18 kg |
| Gewichtsreductie | 1,18 kg (2,6 lb) |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Basiskleur | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Tapervormig |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Gewichtsreductie Imperial | 2,6 lb |
