AKRAPOVIC - MUFFLER TI/CF Z900 - 18113294
869,99incl. BTW
869,99incl. BTW

869,99incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 3,4 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,55 kg |
| Gewicht | 1,55 kg (3,4 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Tapervormig |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
