AKRAPOVIC - MUFFLER TI/TI/CF ZX10R - 18112300
997,04incl. BTW
997,04incl. BTW

997,04incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 2,6 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,18 kg |
| Gewicht | 1,18 kg (2,6 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Driehoek |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Slash-Cut |
