AKRAPOVIC - MUFFLERS CF/CF YZF-R1 - 18112981
1.743,61incl. BTW
1.743,61incl. BTW

1.743,61incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Koolstofvezel |
| Gewicht Imperiaal | 7,3 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 3,32 kg |
| Gewicht | 3,32 kg (7,3 lb) |
|---|---|
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Paar |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Uitlaatemateriaal | Carbonvezel |
