AKRAPOVIC - MUFFLERS MEG TI Z1000/SX - 18112642
862,73incl. BTW
862,73incl. BTW

862,73incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Gewicht Imperiaal | 2,2 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 1,00 kg |
| Gewicht | 1,00 kg (2,2 lb) |
| Model | Slip-On Lijn |
| Materiaal | Titaan |
|---|---|
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Megafon |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Rijstijl | Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
