AKRAPOVIC - MUFFLERS TI MLSTRD 950 - 18113425
1.045,44incl. BTW
1.045,44incl. BTW

1.045,44incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Gewichtsreductiemetriek | 1,05 kg |
| Gewichtsreductie | 1,05 kg (2,3 lb) |
| Eindkapstijl | Conisch |
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
| Rijstijl | Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Model | Slip-On Lijn |
|---|---|
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Basiskleur | Zilver |
| Stuks | Set |
| Stijl | Rond |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Gewichtsreductie Imperial | 2.3 lb |
