AKRAPOVIC - MUFFLERS TI VMAX 2009 - 18112078
1.694,-incl. BTW
1.694,-incl. BTW

1.694,-incl. BTW
| Type | Slip-On |
|---|---|
| Uitlaatemateriaal | Titaan |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Eindkapmateriaal | Aluminium |
| Gewicht Imperiaal | 8.6 lb |
| Gewichtsmaatstaf | 3,91 kg |
| Gewicht | 3,91 kg (8,6 lb) |
|---|---|
| Model | Slip-On Lijn |
| Materiaal | Titaan |
| Productnaam | Uitlaatdemper |
| Stuks | Paar |
| Stijl | Rond |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Eindkapstijl | Recht Gesneden |
