AKRAPOVIC - PLUG LMBD SEN 12MM X 1.25 - 18600874
29,46incl. BTW
29,46incl. BTW

29,46incl. BTW
| Type | O2-sensor |
|---|---|
| Merk | AKRAPOVIC |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Stekker |
| Spoed | 1,25 mm |
|---|---|
| Draaddiameter | 12 mm |
| Metrische Spoed | 1,25 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
