AKRAPOVIC - PLUG LMBO SNSR 18MM X 1.5 - 18601195
28,86incl. BTW
28,86incl. BTW

28,86incl. BTW
| Type | O2-sensor |
|---|---|
| Merk | AKRAPOVIC |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Stekker |
| Spoed | 1,5 mm |
|---|---|
| Draaddiameter | 18 mm |
| Metrische Spoed | 1,5 mm |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
