AKRAPOVIC - SPRING AKRAPOVIC S1 - 18600081
9,21incl. BTW
9,21incl. BTW

9,21incl. BTW
| Type | Uitlaat |
|---|---|
| Spring Lengte - Statische Metric | 80 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Veerlengte - Statisch | 80 mm (3-1/8") |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Veer |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Veer lengte - Statische Imperial | 3-1/8" |
