AKRAPOVIC - SPRING AKRAPOVIC S2 - 18600082
9,69incl. BTW
9,69incl. BTW

9,69incl. BTW
| Type | Uitlaat |
|---|---|
| Spring Lengte - Statische Metric | 60 mm |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Veerlengte - Statisch | 60 mm (2-3/8") |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Productnaam | Veer |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Veer lengte - Statische Imperial | 2-3/8" |
