AKRAPOVIC - STICKER AKRAPOVIC R1 15 - 18601098
5,69incl. BTW
5,69incl. BTW

5,69incl. BTW
| Type | Universeel |
|---|---|
| Height Imperial | 3-3/8" |
| Metrische Hoogte | 85 mm |
| Hoogte | 85 mm (3-3/8") |
| Breedte Imperial | 2-9/16" |
| Breedte (Metrisch) | 65 mm |
| Breedte | 65 mm (2-9/16") |
| Kenmerken | Warmtebestendig |
|---|---|
| Productnaam | Sticker |
| Kleur/Afwerking | Geel , Zwart , Rood |
| Basiskleur | Geel , Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
