AKRAPOVIC - STICKER MONO AL BLK - 18601006
5,18incl. BTW
5,18incl. BTW

5,18incl. BTW
| Type | Universeel |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Height Imperial | 1-5/8" |
| Metrische Hoogte | 40 mm |
| Hoogte | 40 mm (1-5/8") |
| Breedte Imperial | 5-1/4" |
| Breedte (Metrisch) | 135 mm |
| Breedte | 135 mm (5-1/4") |
|---|---|
| Kenmerken | Warmtebestendig |
| Productnaam | Sticker |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | AKRAPOVIC |
| Rijstijl | Off-Road , Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
