ALPINESTARS (CASUALS) - BACKPACK TECH AERO B/W - 35170361
182,89incl. BTW
182,89incl. BTW

182,89incl. BTW
| Merk | ALPINESTARS (CASUALS) |
|---|---|
| Diepte | 18 cm (7") |
| Metrische Hoogte | 54 cm |
| Height Imperial | 21-1/4" |
| Volume | 26 liter (1587 cubic inch) |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Volume Metriek | 2,6 liter |
| Imperiaal Volume | 1587 kubieke inch |
| Rijstijl | Straat , Avontuurlijke Touren / Dual-Sport |
| Hoogte | 54 cm (21-1/4") |
| Breedte Imperial | 12-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 32 cm |
|---|---|
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Grijs |
| Productnaam | Rugzak |
| Materiaal | Polyester |
| Model | Tech Aero |
| Kenmerken | Reflecterend , Laptopcompartiment , Regenhoes , Semi-automatische vergrendelende rits |
| Breedte | 32 cm (12-1/2") |
| Diepte Imperiaal | 7" |
