BARKBUSTERS - HANDGUARDS EGO 28MM GN - 06352399
115,80incl. BTW
115,80incl. BTW

115,80incl. BTW
| Merk | BARKBUSTERS |
|---|---|
| Voor Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
| Voor Metrische Stuurdiameter | 28,6 mm |
| Voor Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Kenmerken | Geventileerd |
| Model | Ego |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Productnaam | Handbescherming |
| Kleur/Afwerking | Groen |
| Stuks | Paar |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
