BS BATTERY - BS BATTERY PA-02 MV CONNECTOR - 38070804
16,26incl. BTW
16,26incl. BTW

16,26incl. BTW
| Type | Connector |
|---|---|
| Lengte kabel | 61 cm |
| Rijstijl | Straat |
| Cable Length | 61 cm (24") |
| Type Voedingsaansluiting | SAE Stekker |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Voor Merk | MV Augusta |
|---|---|
| Productnaam | Acculader |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Merk | BS BATTERY |
| Kabel Lengte Imperiaal | 24" |
